Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amoled vagy IPS LCD kijelző a...

Amoled vagy IPS LCD kijelző a jobb?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
ips
2014. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Ips,eléthübb szinei miatt.Az Amoled túlszaturált,túl kontrasztos.
2014. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig azt néztem hogy a legújabb hiper szuper Lumia 930ban amoled van.
2014. aug. 22. 23:08
 4/7 anonim ***** válasza:

AMOLED sem feltétlenül túlszaturált, csak Samsung szeretett élni ezzel, de újabb modelljeiben (illetve úgy rémlik, Nokiákban is) van már lehetőség színprofilok kiválasztására - így azok is, akik inkább a valósághű színeket kedvelik is megtalálják a számításukat.

Windows Phone-hoz szerintem kifejezetten illik az AMOLED, mert fekete témával jobban mutat (IPS-nél sötétszürke a fekete, AMOLED-nél valóban az), és fogyasztás miatt ezt is érdemes használni AMOLED-del (TFT-nél, így IPS-nél is tökmindegy).

2014. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ips ben is van ugyanúgy sz@r szóval attól függ milyen telóban konkrétan.
2014. aug. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt akartam írni, amit az utolsó hozzászóló, mert pl. 930-ban csak arról lehet felismerni az AMOLED-et, hogy a fekete az fekete, egyébként nagyon élethűek a színei és egyáltalán nem túlszaturált (persze ez köszönhető kalibrációs lehetőségnek).
2014. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ips
2014. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!