Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlásoz kérnék...

Telefon vásárlásoz kérnék véleményeket tudnátok mondani légyszives?

Figyelt kérdés
A kérdésemet kifejtve első lépésbe szerintetek melyik a legjobb minőségű telefon márka ? ÉS hát árba max 60-70-ig mennék el nekem telefonba számítana az hogy HD felvétel kamera képek és videó megteszi a 720p-s HD de az 1080-as az már még jobb lenne :) a kijelzője is HD legyen vagy jó minőségű habár a mai telefonoknak szinte mindegyiknek jó a minősége , valamivel gyors legyen a ram szerintem nekem egal lenne a proci is legalább legyen 1 / 1.6 de ha nagyobb is az is jó mint a HD-nál :) a belső memória legalább 2-4 gb de ha nagyobb akkor értitek a helyzetet és hát kicsit fejletteb a mostani telefonomnál ( Sony Xperia Tipo ) meg amúgy nézegettem már telefonokat a többi Sony-t elég jónak találtm azokat középkategóriásokat a Z1/2 hát ugy vagyok vele hogy megvenném de annak már van ára , nézegettem Lg-t annak is elég jól megadják a teljesítményét és hát árba kicsit rizikós dolog , HTC -t és Huawie-t is nézegettem . A ZTE meg az ilyen egyéb ilyen telefonokat kicsit nehezen ismerem nekem azok a márkák az én szememnek kicsit vakvágányon futnak és a ti véleményeteket,tapasztalatotokat szeretném kikérni telefonvásárláshoz és a márkákhoz előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget :)

2014. aug. 23. 01:15
 1/7 pdavid90 válasza:

Xperia sp ..kicsit olvass utánna abszolutte top!

megfizethető és hibátlan..

2014. aug. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasznaltan is erdekes?iphone 4s ?
2014. aug. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
melyik szolgáltató? vagy kártyafüggetlen?
2014. aug. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szeretemazoreót válasza:
Sorolok neked néhányat:Iphone 4s,Samsung Galaxy S3,Sony Xperia Z1,Vagy Sp.Meg még kipróbálhatsz többet is csak ne ZTE-t vegyél elég béna+asszem hogy Kínai márka
2014. aug. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sony Xperia SP

Sony Xperia M2

Xiaomi Redmi 1S

LG G2 Mini

Alcatel One Touch Idol 2S

Huawei Ascend G6

Motorola Moto G

Samsung Galaxy S3 Neo

2014. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat második válaszolónak a válaszom hát iphone 4 őszintén szólva nem tudom hogy vennék e olyan fajta telefont harmadik válaszoló telenor-os vagyok :) még egyszer köszi mindenkinek
2014. aug. 29. 06:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Az szifon 4 már régi

Most hogy meg fog jeleni a szifon 6, a 4 támogatását elkaszálják. Nem éri meg!

Ha szifon kéne akkor legalább a sima 5

2014. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!