Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minecraft P. E. : MIÉRT NEM FUT?

Minecraft P. E. : MIÉRT NEM FUT?

Figyelt kérdés
LG Optimus L5 II-m van, januárban vettem (zsírúj volt) és nem fut rajta a m.p.e. 0.9.0. miért?

2014. aug. 23. 10:15
 1/8 Jófej:D ***** válasza:
Hogy nem fut? Kiír valamit? Vagy a google play mondja hogy nem kimpatibilis?
2014. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát, már megvan a minecraftfan oldalárol lehoztam az apk-t és telepítettem. Szerintem azért nem engedte mert nem akarta az "infinite" játékmódot, mert a telómban alapból kevés a memória

de amúgy nem is jelezte a frissítést, és neten csak észrevettem h van már

2014. aug. 24. 12:43
 3/8 anonim válasza:
Toltsd le a BlockLaunchert, nekem is csak azzal megy. Amugy a beallitasokban ott ahol van a fancy graphic, latotavolsag, stb, ott legalol van egy olyan, hogy world vmi. Ezzel lehet vegtelen vilag
2014. szept. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ismerem, jó app :)
2014. szept. 23. 18:32
 5/8 A kérdező kommentje:
amúgy nem lehet, mertv a blocklaunchert a minecraftra ráírták, tehát szerintem nem, de majd valaki linkeljen egy weboldalt, hol van apk fájl, pls
2014. szept. 23. 18:33
 6/8 Jófej:D ***** válasza:
Milyen apk? block launcher?
2014. szept. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Tessek: [link]

A modok, texturak resznel van egy kiegeszitok oldal, vmi, es ott van block launcherhez apk, ha az kell, oldalt meg a kulonb verzioknak info, es letoltea. De a simma block launcher is jo, nm kell a pro. Amugy meg jobban megy a jatek, ha van clean mastered, es ott a block launchert a jatekgyorsitoban nyitod meg.

2014. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amugy az en telom gyengebb, mint a tied, meg is megy a mcpe azzal a modszerrel, amit az elobb irtam. Ha erdekel ZTE KIS PRO vagy masneven Orange Zali...
2014. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!