Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudtok a Gigabyte Gsmart...

Mit tudtok a Gigabyte Gsmart mw700-ról?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ilyet, de nem tudom eldönteni, hogy milyen készülék, teszt sem nagyon van róla magyarul.
2010. jan. 15. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ott vannak a hozzászólások.

2010. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy google első találat volt.
2010. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt megtaláltam én is, de ez nagyon kevés...
2010. jan. 17. 12:40
 4/6 anonim válasza:
Ez egy Windows mobil nálunk nem kapható, angol menüvel rendelkezik GPS, WIFI, Bluetooth van benne és egy gyengébb autófókuszos 2MP-es kamera. Sajnos a mobil rádiója nem túl erős ezért csak városban használható, és mint minden Windows rendszer ez is képes lefagyni de ezen is van reset gomb. A kijelző elég jó minőség az érintőképernyő is pontos, szövegbevitelnél tudja az ékezetes betűket is és rögtön jelzi hogy 1 SMS akkor csak 70karakter. A számítógép felé remek és ingyenes Microsoft programok vannak hozzá ezen keresztül lehet telepíteni és piszkálgatni ezek már természetesen magyar nyelven is elérhetők. Alapvetően egy olcsó (Ebay) telefon a Gigabyte gyártja de nem titok hogy Kínában.
2010. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na erre voltam kíváncsi! Szóval egy használható kis telefon a maga kategóriájában. Köszi, szerintem veszek egyet...
2010. jan. 25. 22:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Elég bele az a 64Mb RAM? Elég kevésnek tűnik...
2010. jan. 25. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!