Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell tudni az Iphone...

Vajas.piritos kérdése:

Mit kell tudni az Iphone 5S-ről KEZDŐKNEK?

Figyelt kérdés

Az alapvető és a nem alapvető dolgokat szeretném megtudni. Meg akarom ismerni az iphone-t viszont vannak olyan kifejezések, amiket nem értek. Szóval nagyon hétköznapi módon magyarázzátok el, hogy mi miaz? :D

L/18



2014. aug. 23. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kifejezéseket nem értessz?
2014. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Guglizz rá az ismeretlen dolgokra és megtudod hogy micsoda
2014. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Okostelefon", jelenleg az Apple csúcskészüléke, szeptember 9-én jelentik be az újat.


Nem igazán értem mi a kérdés. :D


iOS (operációs rendszer) fut rajta, rendkívül egyszerű használni.

A telefon belső áruházából, az App Store-ból tölthetsz le rá játékokat, alkalmazásokat. Sokat ingyen, de vannak, amelyekért fizetni kell pár eurót.


Ha konkrét kérdéseid lennének, az sokat segítene. :D

2014. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy az igaz, hogy mindenért fizetni kell? Vagyis nekem azt mondták, hogy megnyitok egy oldalt és utána már csak úgy tudok vissza menni ha fizetek érte. Ez igaz? És az App Store-ban az Instagram letöltése ingyenes?
2014. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4., nem tudom mire gondolsz, de nincs ilyen. :D


Vannak ingyenes és fizetős alkalmazások. Nagyon sok alkalmazás ingyenes és mégis nagyon hasznos.


Az instagram ingyenesen letölthető.

2014. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha létre szeretnék hozni egy Apple ID-t ott muszáj megadni a bank kártya számot?
2014. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem muszáj hozzá megadni.

Az AppStore-ba belépsz, kiválasztasz egy ingyenes alkalmazást és rémész hogy letöltés...ilyenkor fel fogja ajánlani hogy vagy jelentkezz be a már meglévő ID-vel, vagy hozz létre egyet. Ha így hozol létre egyet, akkor nem szükséges megadni.

2014. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!