Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez az új módi a vodafonnál?

Mi ez az új módi a vodafonnál?

Figyelt kérdés

Lassan lejár a hűségidőm, és már nézegetem milyen telefon legyen a következő. Viszont minden telefon mellett vagy egy olyan kiírva, hogy készülék havidíj. Jól értelmezem, még az előfizetésen felül van képük elkérni X összeget havonta a készülékért is?

Eddig mindig úgy vettem telefont, hogy adott előfizetéshez meg volt szabva a készülék ára, kifizettem és ennyi.

Vagy én értelmezek félre valamit? Ja, és sok telefonnál nincs semmi ár írva, csak hogy érdeklődj az üzletben.


2014. aug. 23. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Tegyük fel havi 3500 ft a csomag, amit fizetsz. Mellé akarsz egy telefont, azt megveheted teljes árban, tegyük fel 35 ezer forintért, vagy fizeted részletben 10 ezer forintos kezdőrészlettel, 10 hónapig 2500 ft-ért és akkor ugyan ott vagy.
2014. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De akkor miért nem tudják kiírni a teljes készülékárat is? Régebben kint volt minden infó a honlapjukon...

Köszi a választ!

2014. aug. 23. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

ERRE: [link]

gondolsz?

2014. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Trógerek a weblapszerkesztők.. :D
2014. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!