Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Sensation Z710e, Sony...

HTC Sensation Z710e, Sony Xperia P, Samsung Galaxy Ace 2, Samsung Galaxs S Advance? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
A fent felsorolt telefonok közül szeretnék választani, és szeretném ha segítenétek, hogy ezek közül melyik a legjobb, és miért.

2014. aug. 23. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elavult, régi mind!!! Egyiket se
2014. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát ezzel sokra megyek...

Nem arra veszem a telefont, hogy vagánykodjak vele, hogy nekem a legújabb van. Újabb telefonra nincs pénzem, és nem hinném hogy ezek annyira elavultak lennének, mint pl a galaxy mini, vagy az ace...

2014. aug. 23. 19:20
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne azért vegyél újat hogy vagánykodj vele hanem hogy időtálló, normális hardvere legyen a mobilodnak.

Ha ezek közül választassz csak egy régi, elavult hardverrel rendelkező mobilt veszel, csak szenvedni fogsz vele. Ha leírod hogy mennyit szánnál rá a mobilra, esetleg segíthetünk hogy mivel járnál a legjobban annyiért :)

2014. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igazából használtan venném...

25 000-ret tudok rászánni maximum.

2014. aug. 23. 19:46
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha telekomos vagy akkor ez a legjobb választás


[link]


Ha nem akkor az


[link]

2014. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az első feltöltőkártyásan
2014. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amit ennyiért kapsz az újak közül az mind szörnyű. Egy a Galaxy S Advance-szel azonos tudásu telefon 40 ezernél kezdődik. És az Xperia P még jobb is. Én azt ajánlom.
2014. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Saavedro ***** válasza:

Ezek közül én is vagy az Xperia P-t, vagy a HTC Sensationt választanám.


Az újabb nem mindig jobb. De ezek mondjuk tényleg kicsit régiek.

2014. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem is kicsit, de ha azt nézzük hogy hasznaltan annyiért kaphatók mint egy teljesen új LG L40, akkor azert jobban megérik.
2014. aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezeket amiket felsoroltam a címbe, használtan 25 körül vannak. Annyiért megéri? És látom hogy a HTC az 2011-es...az nagy baj hogy régebbi? Mert pl a HTC elvileg jobb mint az ace 2...de az ace 2 az újabb...akkor melyik jobb választás?
2014. aug. 24. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!