Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud segiteni? (iphone)

Valaki tud segiteni? (iphone)

Figyelt kérdés

Kicsit nehez atterni Samsungrol Iphone-re, es nem ertek es tudok par dolgot. Tudna valaki a kovetkezo kerdesekre nekem valaszolni?

1. Instagramon hol lehet az emberekre rakeresni?

2. Ha valamit letoltok az App Storebol, amihez oda van irva, hogy "free", akkor az ugye ingyenes? (nekem azt mondta ismerosom, hogy az is penzbe kerul.. Szerintem nem.)

3. Zenet csak iTunes-rol lehet letolteni?

Egyelore ennyi lenni. Koszonom annak, aki segit.



2014. aug. 23. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

1. instagram alkalmazás ugyanúgy néz ki, mint az androidos.

2 hülyeség, nyilván ingyenes. más kérdés, hogy vannak alkalmazáson belüli vásárlási lehetőség, de ez androidon sincs máshogy...

3. iTunes-al lehet szinkronizálni rá gépről.

2014. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Van a legelső hazacska es mellette egy csillag szerű valami. Na arra menj ra.

2. Ami pénzbe kerül oda van írva az ara,


A harmadikat nem tudom, de szerintem ha az app store-ba beírod hogy mp3 download, lesz ingyenes program hozzá :)

2014. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem az 'options' mellett nincs a kereses, ezert nem tudok keresni :/

Koszonom a valaszokat!

2014. aug. 23. 19:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, igy mar megtalaltam! :)
2014. aug. 23. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!