Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok olyan szervizt, ahol...

Tudtok olyan szervizt, ahol iPhone 4S előlap, illetve középső váz cseréért (gyári), beszámítják a lecseréltet?

Figyelt kérdés

1,5 hónapos telefonomon lett 1mm-es kis sérülés az előlap műanyag részén oldalt, illetve a töltőnél a vázon pár pötty. Le akarom cseréltetni, mert engem nagyon zavar.


Van olyan hely, ahol beszámítják ezeket?



2014. aug. 24. 12:32
 1/9 bp1985 ***** válasza:
A konyhai szemetes beszámítja. Szerinted mit csinálnának velel?
2014. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért számitanák be, a sérült részt már nem tudnák eladni senkinek.
2014. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kb. 1mm-es sérülés van rajta, ráadásul nem is az érintőképernyőn, hanem oldalt. Szerintem ez 100 emberből 98-at nem zavarna.

Gondoltam, valaki összetöri az érintőjét, elég húzós a 25-ezres csere, és jó lesz neki az olcsóbb is, amin első ránézésre nem látható a sérülés.

2014. aug. 24. 13:25
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, következő válasz: hirdessem neten.

De egyszerűbbnek látom, ha beleszámítják valahol.

2014. aug. 24. 13:26
 5/9 anonim ***** válasza:
márpedig ezt tudod, mert mint mondtad, kb. az a legreálisabb, ha valakinek összetörik, és sokallja, akkor jó egy bontott alkatrész, de persze csak otthon, a szervizesek inkább rendelnek egy újat, hogy aztán több pénzt elkérhessenek a munkáért. jóval hamarabb eladnád egy magánszemélynek apróhirdetésben.
2014. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
ennyire nem lehetsz csóró
2014. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pont ennyire csóró vagyok. De ha neked annyi pénzed van, hogy nem tudod, mit kezdj vele, vehetnél nekem egy komplett házat akkor már. Hmm? Ja, hogy te meg szarrágó vagy... értem...
2014. aug. 24. 17:00
 8/9 bp1985 ***** válasza:
Ezért nem veszek "prémium anyaghasználatú" telefont. 200.000 ft van telefonra, 20.000 nincs javításra...
2014. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kérdező te most burkoltan koldulsz? és én vagyok a szarrágó?

hehe

nem te voltál az álom célközönség steve jobs-nak amikor kitalálta az iphonet, az biztos

2014. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!