Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S? Minden infó jöhet....

IPhone 5S? Minden infó jöhet. Tapasztalatból meg még jobb?

Figyelt kérdés

Mindent amit csak lehet, részletesen, miben jó miben rossz stb...

Nem egy Android, iOS háborút robbantok ki, szval a fanatikusok inkább ne irjanak ha csak ócsárolni tudják a másikat.

A lényeg h iphone5S miben jó miben rossz, előny hátrány, tapasztalatok stbstb...

Nyugodtan kilehet fejteni részletesen, sőőt még azok a válaszok amik érdekelnek.



2014. aug. 24. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Megjelenés után vettem meg, két nap után elromlott, kicserélték, azóta jól működik.


Nagyon elégedett vagyok vele, gyors, elegáns, szép kijelző minden tökéletesen fut rajta.


A képernyőméret ízlés kérdése, nekem bőven megfelel, és jó, hogy egy kézben is könnyen használható. Nyilván filmet nem a legkényelmesebb nézni rajta, de arra ott van pl. az iPad.


Az akkuideje nekem megfelel, ha megyek valahova, és mobilnettel, játékokkal, telefonálással, magas fényerővel intenzíven használom, nekem probléma nélkül kibír egy napot. Ez számomra pont elég, nem várható el több a jelenlegi technikától. Ha meg itthon nem nagyon nyomkodom, napokig nem is kell tölteni.


Az App Store alkalmazásai közt szinte mindenre találsz megfelelőt. Nagyon sok ingyenes minőségi alkalmazás van, ami pedig fizetős, az is többnyire 1-5€, ami nem túl sok.


A Touch ID szerintem nagyon hasznos, sokkal gyorsabban beléphetsz, mintha jelkódot használnál, és a Store-ban sem kell beütni a jelszavad.


Esetenként fényképezek is vele, ha nem vagy profi fotós, akkor szerintem bőven megfelelhet a kamerája. Szép képeket, videókat csinál mind az első mind a hátsó kamera. A 120 fps móddal pedig lehet érdekes felvételeket készíteni. A dupla-vaku sokat javít a sötétben készített képeken, de csodát nem tud tenni.


Nem nagyon tudok negatívumokat, lassan egy év alatt szerintem 1-2-szer fagyott le, ami bőven belefér.


Kíváncsi vagyok, hogy teljesít majd az iOS 8-cal.


16 GB-s modellem van, nekem elég, mivel filmeket nem, csak zenéket tartok rajta, körülbelül 50-60 alkalmazással (köztük játékokkal).



Összességében az a véleményem, hogy az új bejelentéséig - szeptember 9.-ig - a világ legjobb telefonja az iPhone 5S (annak, akinek megfelel a mérete).



p.s.: Ha most szeretnél vásárolni, szerintem mindenképp várd meg az új iPhone(oka)t, mert a megjelenés után az 5S valószínűleg az 5 jelenlegi árába esik vissza.

2014. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen én is szeptemberbe akarok :)

És egyébként amit irtál h a méret, nekem a 4" a perfeckt, tényleg 1kézzel tudom kezelni énis az én telom(nem iPhone)

Multkor ismorősömmel mentünk buszon és neki Htc van talán ami 6,2", és állni kellet mert sokan voltak, én 1kézzel kapackodtam, másikkal meg neteztem.

CSóri haverom meg nemtudod mert kapackodott és hát 6,2" elég nehéz 1 kézzel :,D

és bocsi h igy elmeséltem de nálam ezért nem mind1 a méret :)

És am köszönöm h kifejtetted a válaszodat, részletesen stb.. :) Ilyenek még jöhetnek, ment a zöld kész, és aki szintén hasonló részletest ad annak is megy a ZÖLD!

2014. aug. 24. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt iOS alapú telefonom, és nem is lesz.


1) túl drága ahhoz képest hogy mit nyújt - szerintem

2) zenéket nem lehet küldeni, legaláisan csak drágán megvásárolva lehet beszerezni, amúgy meg rátöltöd a telefonra

3) nem tetszik az iOS kinézete


Amúgy a telefon tudásával az iOS (én véleményem szerinti) hülyeségein kívül semmi probléma nincsen, de ezt leírta az első hozzászóló is.

2014. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!