Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem jeleníti meg a videót....

Nem jeleníti meg a videót. Hogy találjam meg? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

LG Shine típusú telefonom van,és küldtek rá egy videót.(van memoria kártyám,de ezeknél a telefonoknál csak úgy lehet hogy először ráküldik a telefon memoriájára,aztán átrakod a a memoria kártyára.)

a telefonom nem jeleníti meg,szóval nem tudom sem átrakni,sem kitörölni se semmi.és így most foglalja az összes helyet,nem lehet küldeni semmit a telefonra.hogy lehetne megcsinálni?


2010. jan. 15. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél le minden fontos adatot a memoriakártyáról, majd formázd meg. Amikor kész, akkor visszateszel mindent és lehetőleg akkor már jó lesz.
2010. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezzel csak az a baj,hogy levenni nem tudom(esetleg letörölni) mert ugye a telefon memoriájára nem fér rá,mert a videó foglalja a helyet.egyébként egyszer már csináltam ilyen megformázós izét,és akkor minden letörlődött a memoria kártyáról.és teljesen hiába volt,mert nem kínált fel lehetőséget,h megformázzam.csak eltünt az egész.a kártyát sem jelezte ki.de azért köszi az ötletet.lehet hogy el kéne vigyen vmi telefonos boltba.
2010. jan. 16. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!