Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki, hogy nincs...

Miért írja ki, hogy nincs elég hely, holott még van?

Figyelt kérdés

A minap le akartam tölteni egy alkalmazást Google Play-ből a Samsung Galaxy Ace telefonomra, de hibaüzenetet írt ki, miszerint nincs elég hely. AZ app 19MB és a telefon memóriája azt írja, hogy még van 33MB. Akkor hogy is van ez? Egyébként ilyet már többször csinált.


Előre is köszi.



2014. aug. 25. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Kell a hely a telefonon található appoknak is, és ha 19MB-ot elveszel a 33-ból nem marad az alkalmazásoknak.


Máskor vegyél olyan telefont, aminek nem 150MB a belső tárhelye és nem csinál ilyet. Vicc ennél a telefonnál a tárhely.. :) Vicc.

2014. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

150MB.:) Már én is csak mosolygok amikor arra gondolok hogy én is mennyit szívtam ezzel a sz.rral.Még jó hogy most már 32GB-os telóm van:D

Nem tudsz mit tenni.Csinálj egy resetet,mindent letöröl de legalább lesz helyed.1 hónapig,vagy 1 hétig.

2014. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Teljesen normális az Ace-nél:DD

Mielőbb szabadulj meg tőle.

Tapasztalat.

2014. szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!