Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy ilyen tablet megfelelne...

Egy ilyen tablet megfelelne az elvárásoknak?

Figyelt kérdés

[link]

A telefont és a gépet akarnám kiváltani vele, pl sokat vonatozok, ahol ugye a laptopot annyira nem kényelmes elővenni, telefon kicsi, meg pl otthon ágyban netezni, szóval semmi extrát nem akarnék csak netezni meg egykét szöveges fájlt rajta tartani, mint pl tanulnivalók, munkáim, stb. Viszont mindenképp windowsos kellene és a lehető legolcsóbb.


2014. aug. 25. 19:16
 1/3 anonim válasza:
szirintem jó! van rajta előlapi kamera igy tudsz videotelefonálni!és netezni ! sok rajta a hely igy nem kell memoria kartyaval bibelödni. az ára pedig egy ijen tabért szerintem megengethető!!
2014. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
bocs a helytelen irásért siettem!
2014. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem gond, én sem írtam a legcsodálatosabban. Köszi a vákaszod! Videótelefonálni biztos nem fogok, amúgy sem szoktam, szóval a kamera nálam nem mérvadó, telefonomban van viszonylag jó kamera.
2014. aug. 25. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!