Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek is vastag csíkos...

Szerintetek is vastag csíkos sz*r lesz az iPhone 6 hátlapja? Többi lent.

Figyelt kérdés
Akárki akármit mond az iphone 6 dummy az egy hányás. Láttam ezeknél szebb rajzokat ahol ezek a csíkok vékonyabbak, na az szebb volt mar, de láttam üveglapos elképzelést is, nekem az jött be a legjobban. Azt is nagyon jól tudom hogy ezek a vacak, silány minőségű dummy-k nem adjak vissza azt a minőséget amit elvarunk, de az en véleményem szerint azok a vastag csíkok iszonyat rondak. Remelem nem ilyen lesz mint ahogy láthatjuk ezeken a kiváló minőségű játék telefonokon. Szerintetek is vastag csíkos lesz?

2014. aug. 25. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
lesz vagy 320 a kezdőára, úgyhogy nem.is érdekel senkit
2014. aug. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az Apple nem ad ki ronda szart ki a kezéből,de én 5S-ről nem váltok(aki vált,hülye,vagy divatkövető majdom)
2014. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyetértek, azt megértem akinek 4 vagy annál régebbi iphone-ja van es szeretne váltani, de szerintem annak is elég az 5S, de nyilván ezt majd a WWDC utan lesz egyszerűbb eldönteni.. en addig is reménykedek, hogy a dummy-hoz nem lesz sok köze.. :)
2014. aug. 27. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Az iPhone eddig azért volt jó,mert kicsi,kompakt mérete volt.(nekem,16évesen az 5S a megfelelő méret,mert egy telefont egy kézzel használunk-arra tervezték,én egy kézzel a bal/jobb sarkot nem érem el.

Ezért sem fogok váltani 6-ra.

2014. aug. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ott a pont, sokan mondjak, hogy a galaxy? akármit lazán ateri, igen at lehet de ba szőtt kényelmetlenül, aztán meg kapsz porcgyulladas xD. Lényeg a lényeg 4" bőven elég.
2014. aug. 28. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!