Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha át helyezek egy alkalmazást...

Kismutyesz_ kérdése:

Ha át helyezek egy alkalmazást SD kártyára a telefonról akkor előfordulhat, hogy nem fog egy játék laggolni?

Figyelt kérdés
Egy olyan játék amely csak néha laggol. Mióta át raktam, mintha már jobb lenne. Bár lehet, hogy csak én képzelem be magamnak, mert eddig nem volt lagg.

2014. aug. 26. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kéne így viselkednie, hiszen leginkább az indításnál van jelentősége, milyen tárolón van az alkalmazás, utána a RAM-ból történnek a műveletek. Amúgy is, valószínűleg a telefon belső memóriája gyorsabb, mint a külső SD memória, szóval az általad leírt irányban nem tartom logikusnak a gyorsulást.
2014. aug. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az SD kártyára való át pakolással körülbelül 7 gigát szabadítottam fel a belső tárhelyből. Lehetséges, hogy így jobban bírja a terhelést a telefon? Amúgy LG G3-ról van szó. Minden játék tökéletesen fut rajta, de a Subway eddig minden készülékemen laggolt néha. Egyelőre még nem vettem észre ilyet a G3-on mióta ki pucoltam a tárhelyet SD-vel. Egyébként 3GB RAM van a telefonban.
2014. aug. 26. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!