Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha számhordozással átmegyek a...

Ha számhordozással átmegyek a Telenortól a Vodafonehoz, akkor kell függetleníteni a telefont? Ha igen, ez garanciavesztéssel jár?

Figyelt kérdés
A család úgy döntött, hogy szolgáltatót váltunk, én pedig áprilisban vettem egy Galaxy Ace 3-at (GT-S7275R), így ezáltal enyém az egyetlen garanciális telefon. Mindegyik szolgáltató függő, de mivel csak az enyém garanciális, ezért csak ez az egy kérdéses...
2014. aug. 26. 11:20
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Telenornál ki kell függetleníteni.
2014. aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha a Telenornál függetlenítek, akkor garanciális marad? Arra rá lehet beszélni őket, hogy a telefont ne telepítsék újra semmilyen ROM-mal (se függő, se független), mert nekem olyan adataim vannak rajta, amiket csak Titanium Backup-pal lehetne lementeni, rootom pedig nincs. Különben is tudtommal a függő ROM csak annyiban különbözik, hogy telepítenek rá pluszban ezt-azt és előre beállítják a hálózat beállításait, tehát ezzel a ROM-mal tudnám használni a Vodafone-nál is.
2014. aug. 26. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerinterm vegyél hozzá 2ezerert egy turbosimet.ezt berakod a voda függő sim alá s nem kell függetleníteni...s minden marad gyarin a telidon.telenor se veszi eszre h másik kártyát hasznalsz benne
2014. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmmm... Ez a Turbo SIM jó ötletnek tűnik. Van ilyen Micro SIM-es változatban is? Olyan kéne a telefonomba...
2014. szept. 2. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!