Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S vagy iPad mini?

IPhone 4S vagy iPad mini?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy más kategória, és nehezen hasonlíthatóak össze, de érdekelne, hogy ti melyiket választanátok.

2014. aug. 26. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van jó telefonod akkor ipad mini, de ha már rossz akkor mindenképp egy i4s. A kettő közül is az i4s-t választanám
2014. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ipad miniből melyik? Ha retinás, akkor egyértelműen az (és egy olcsóbb okostelefon) szerintem. Legalábbis én sokkal jobban kihazsnálom az iPad-em, mint a telefonom, amiből épp ezért nem is vettem túl erőset.
2014. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát sztem ipad mer nekem is van van es sokkal tobbet hasznalom mint az okostelefonomat
2014. aug. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sztem egyik se, most jár le az idejük, valószinűleg a most jövő ios8 lsz az utolsó frissítés rájuk amitől lehet ve is lassulnak kicsit, sztem inkább spóroljj még egy kicsit és vagyél egy újabb iPad-et iPhone-t

ha nem sikerült meggyőzzelek akk sztem iPhone mert gyengébb kjelzőfelbontás ugyanazon hardveren és szebb kép,hordozhatóbb, (bár ha ezt egy éve vagy régebben kérdezed iPadet mondtam volna most előretekntésből iPhone)

2014. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!