Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone telefon nyomon...

Windows Phone telefon nyomon követése funkció?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 520 telefonomon találtam egy "telefon nyomon követése" funkciót, ami tök jónak tűnik meg minden (ha esetleg eltűnik vagy ellopják, akkor a gépről könnyedén megtalálhatom, lezárhatom stb.), viszont ahhoz, hogy aktiváljam bele kell egyeznem abba, hogy a Microsoft különböző értesítő sms-eket fog nekem küldeni erről a funkcióról, valamint a webáruházról és ezek az üzenetek díjkötelesek lehetnek. Az lenne a kérdésem, hogy ezek az sms-ek körülbelül hány Ft-ba kerülnek és milyen sűrűn jönnek, esetleg valaki igénybe vette már ezt?

2014. aug. 26. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

bar en Erdelyi vagyok es mas szolgaltatom van, nalam semmi uzenetet nem kuldott az MS, csak a telefon aktivalasakor, meg szoft frissitesenel

meg kapott sms-ert nem kell fizetned, nyugodtan hasznalhatod a funkciot, de az csak a te kartyaddal megy, ha ellopjak es kiveszik a sim-et akkor lottek a nyomkovetesnek

2014. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megpróbálom. :)
2014. aug. 27. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!