Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 telefonnak hogyan...

LG G2 telefonnak hogyan tudnam boviteni a memoriajat?

Figyelt kérdés
Allandoan kiirja ugye h "keves tarhely",de mivel nekem nem ilyen telefonom volt eddig,ezert fogalmam sincs h h kell memoriat boviteni..Ha veszek egy memorikartyat azt nem tudom belerakni(tudom ez amator duma),de az elso "okostelom" a gyerekeimtol kaptam ajandekba..Ok csak berakjak a memoriakartyat a sajat samsungukba es kesz,de ezaz LG nekem bonyolult:( :D

2014. aug. 26. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az LG G2-be nem lehet memóriakártyát tenni.Egyet tudsz csinálni:rámész a gyári beállítások visszaállítására.Ez mindent töröl a telóról de legalább újra lesz sok helyed egy jó darabig.Majd figyelj hogy ne szedj le mindenféle marha appot,csak amit tényleg használsz.
2014. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak olyan van rajta...En se nem jatszom,se semmi ilyesmit nem csinalok...45eves vagyok,nem 17:)csak fontos dolgok vannak rajta:)
2014. aug. 26. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
ha 16 GB-os, akkor az néha kevés lesz.
2014. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

valószínű, hogy 16GB-os...persze ott is kell hogy legyen hely, kivéve, ha televen videóval...mert az zabálja a tárat...

talán usb-n keresztül lehetne bővíteni(de azt szervízben kellene megkérdezni)

2014. aug. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!