Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldön (Angliában) vásárolt...

Külföldön (Angliában) vásárolt Iphone 5-be itthon milyen simet rakhatok, hogy működjön?

Figyelt kérdés
A héten jöttem haza, és nem tudom használni itthon az iphonom...és már nem megyek vissza úgy néz ki.

2014. aug. 27. 13:09
 1/8 bp1985 ***** válasza:
Angol simet, amelyik hálózathoz tartozik.
2014. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezt kifejtenéd?
2014. aug. 27. 13:12
 3/8 A kérdező kommentje:
én itthon szeretném használni, de nem angliai simmel, már nem megyek oda vissza, és már lemondtam azt az előfizetésemet. Magyarán most nincs használható sim a telefonomban...
2014. aug. 27. 13:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha független a iphone akkor akármilyen bele megy.

Ha viszont külföfdi kártyafüggő, akkor az szivás mert itthoni kártya nemfog jó lenni hozzá.

2014. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most én is leírom ugyanazt, mint az előző,de ha szolgáltatói csomagban vetted, hiába mondtad le az előfizetést, attól még magyarországi hálózaton nem fog működni. Csak akkor ha kártyafüggetlen, de ezek szerint nem volt az, szóval akármilyen simet rakhatsz bele, nem lesz jó. (Kivéve az angliai)
2014. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
így van, egy megoldás van. visszamész, és az ottani szolgáltatótól kéred, hogy függetlenítsék(hiszen annak az a feltétele, hogy ne legyen rá hűség, ami ugye teljesül is, ha lemondtad). angliában nem tudom mennyibe van, itthon 15ezer például a telekomnál...utána jó lesz itthon is.
2014. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5- jól mondja.

De azt hozzá tenném hogy, hiába raksz bele angliai sim-et az Magyarországon akkor sem fog működni, mivel itt nincs angliai hálózat.

2014. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
roaming-al lehet használni, csak hát jó drága.
2014. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!