Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 miniről vélemények?...

LG G2 miniről vélemények? Hasonló árban ennél jobb?

Figyelt kérdés

A g2 minit 68E-ért tudnám megvenni újonnan. Tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Esetleg ilyen árban (maximum 80E-ért) ennél jobb?

Ha lehetne akkor indokokkal! Köszönöm!



2014. aug. 27. 22:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Moto G 4G, bar 80 korul mar Nexus 4 is ki kell jojjon. Valamelyik Xiaomit is elegge ajanljak mar ebben az arban es szerintem Nokiat is lehet kapni jokat ennyiert. Amugy G2 mini sem rossz telo
2014. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Galaxy S3 LTE vagy S3 VE vagy S3 Neo . iPhone 4S ( telekomnal 79 990 )
2014. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A 4S nem jó, nagyon kicsi.
2014. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

ez a G2 mini nekem nagyon nem tetszik. A képernyője nem jó eléggé, a kialakítása is olyan semmilyen. Nem lesz egy sikertermék...nem kell elájulva lenni tőle csak azért mert G2 van a nevében.


Vehetsz Alcatel Idol 2S-t, HTC Desire 816-ot, Xperia M2-t (bár annak is xar a képernyője), stbstb...

2014. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha már az LG-t nem akkor az Alcatelt.
2014. aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Moto G is nagyon jó, vagy egy Nexus 4
2014. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek a hatossal.
2014. aug. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is , de emellett ajánlom még a Samsung Galayx Express 2-t és az LG L90-et.
2014. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Az a Galaxy Express nem elég jó...egy senkiházi telefon azt mondanám...olyat kell venni, amivel látszik, hogy rendesen foglalkoztak, nem csak összedobálták ebből-abból...


Az L90 épp hogy elmegy, bár sztem az összes új L sorozatú LG silány. Nagyon rossz a fogása mindnek...és küllemre is egy szimpla szappantartó mindegyik


Meg azt se értem, hogy ilyen nagyobb képernyök hogyan lehetnek 960*540 felbontásuak! 4.5 inch felett én csak 720p-set vennék... Ezzel szembe meg emberek hanyattvágják magukat pl az Xperia M2-től is, ami ormótlan nagy telefon, de csak qHD képernyője van! Xperia SP is jobb nála!


Szerintem olcsóbb beletenni a telefonba egy 4 magos chipet, mint jobb képernyőt csinálni hozzá!


Vehetnél amugy Oneplus One-t, ami kb 80ezer (nem tudom mennyi lenne, mire behoznád magyarországra), de az egy csúcs telefon.

2014. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
meg én pl olyan telót vennék, amin van külön kameragomb, meg legalább a homegomb valódi gomb...ja meg legyen benne jelző LED, meg villanó a kamerához, ezek nagyon fontosak szerintem!
2014. aug. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!