Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Oprendszer váltások, tapasztal...

Oprendszer váltások, tapasztalatok, benyomások? Minden androidos, wps, ios-os irja le aki váltot, hogy megbánta nembánta stb. ZÖLDKÉZ MEGY xd VITÁT MELLŐZÜK FANATIKUSOK!

Figyelt kérdés

Most olyanok irjanak már akik iPhonera váltottak Androidos vagy wp-s telóról, vagy akármilyenről.

Vagy iphoneról más telóra andoridosra v wpre?

Kinek mi volt az első reakciója/benyomása.

Ha pl androidról iosra vagy androidról wp-re vagy iosról android, wp stbstb...

Kiváncsi vagyok a tapasztaltokra.

Hosszú, kifejtett normális válaszokra megy a ZÖLD KÉZ!! :D



2014. aug. 28. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én androidról váltottam iOS-ra, mégpedig egy iPad formájában, és nagyon a tetszik a rendszer meg minden, de iPhone-t nem vennék. Ennek egészen egyszerű oka van, az én szemszögemből egy kicsit elmaradottnak tűnik a többi csúcsmodellel szemben. Persze most jön majd a 6, azt megvárom és akkor fogok új telefont venni, de addig a Z2 mellett tartom a voksom.


DE! Lehet hogy az iPhone elmaradottnak tűnik, de ott van a sok only ios cucc, a számos iPhone integráció. A fejlesztők hűsége, a CarPlay, az iMessage, a Find my iPhone, és még számos szolgáltatás amivel az iOS letudja verni az Androidos készülékeket.


És igazán ma már nagyon nem foghatsz mellé ha drága telefont veszel, az egész az ízléseden múlik, és azon hogy melyik rendszert preferálod.


Nem akartam sokat írni, de így iPadrol annak tűnik.


A Windows Phone-t futtató telókról nincs tapasztalatom.

2014. aug. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van a Google nek is zároló funkciója, lehet megosztani ugyan úgy zenét, valamint ott a hangouts.
2014. aug. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy régi androidos telóm van, arra még nem nagyon érhetőek el ezek, de mint mondtam Szeptember 9-én dől el, mire esik a választásom. De szerintem a Z2 lesz az, hacsak nem jön ki 4 héten belül a Z3.
2014. aug. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!