Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másfél éves Samsung Galaxy...

Másfél éves Samsung Galaxy Ace telefonom egyik napról a másikra megkergült. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Minden azzal kezdődött hogy elkezdett mindig kikapcsolni és kijelezte h lemerült, holott előtte töltött fel teljesen kb. fél órája. Visszakapcsoltam ismét azt jelezte fel van töltve, majd ismét kikapcsolt azzal az üzenettel, hogy akku lemerült. Szétszedtem és felpúposodott az akksija... kicseréltettem minden szuperált, pár napra pedig megjelentek a gondok.

1. Van hely a telefonomon mégis azt jelzi ki hogy megtelt. Clean Masterrel törlöm a szemetet, szóval tényleg még csak felesleges dolog sincs rajt.

2. Nem ismeri fel az SD-kártyám egy csomószor. És minden programba mást jelez ki. Pl. A zenéim közül sokat töröltem + tettem fel újakat. A "Zenék" program (ami fent volt eredetileg) a régi törölt zenéket játssza le, az újakat nem jelzi, az MX Player ( én töltöttem le) pedig a tényleges zenéket.

3. Most már nem ismeri fel a szgépem, és nem tudom csatlakoztatni.

4. Eltüntette a képeimet, a Galériánál úgy jelzi nincs adat, holott több mappám van. Ezeket a Mappákat a Fájloknál megjeleníti és a képeket is megnyitja.

5. Sokszor elmegy a térerőm amire eddig nem volt példa, és alig tudom felregisztrálni a Telekomra.

6. Sokszor lefagy.

7. A letöltött programjaim ikonját nem mindig jeleníti meg, Android logóval ismeretlenként jelzi.

Többször átvizsgáltam, vírus elvileg nincs. Nem volt még az aksi cserén kívül semmi csinálva rajt. Mi lehet a gond és mit kéne tennem ? Voltatok hasonlóképp ? T-mobile-ba csak akkor szeretném bevinni, ha már meghallgattam mások véleményét és tapasztalatait. Aki járt már így és elvitte T-mobilba annak mit csináltak a telefonján ?



2014. aug. 29. 12:59
 1/3 Evergrey válasza:
82%
Nem jártam még így, de a felsorolt tünetek alapján valószínűleg vagy az SD-kártyának, vagy a telefon kártyaolvasójának van baja. Elhasználódott, esetleg megsérült, vagy csak nem mindig érintkezik rendesen. Persze ez csak tipp, más baja is lehet.
2014. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A felsoroltjaid teljesen normalis Galaxy Ace tunetek tobb mint 1 ev hasznalat utan. Sajnos ez az egyik legroszabbul sikerult Samsung telo. Probalhatod javittatni, akksit cserelni, szoftot visszaallitani, stb, de legjobb megoldas ha megszabadulsz tole.
2014. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is így vagyok vele. Ugyanezek a problémák, viszont én hívni se tudok mindig SMS-t pedig nem tudok fogadni. Utálom, de szüleim nem vesznek újat nekem meg még nem gyűlt össze annyi amennyi kell.
2014. szept. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!