Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek használtam megéri...

Szerintetek használtam megéri ez a nokia n95,10E ft-ért?

Figyelt kérdés
olvastam árukeresőn róla véleményeket és jó.de amúgy elég drága,45e ft körül. nem tom,miért ilyen olcsó,mondjuk elég kopott. netezésre kellene inkább csak. skypolni biztos nem lehet vele igaz? vagy facebookon is van asszem ilyen videozási lehetőség.

#nokian95
2014. aug. 29. 13:03
 1/2 anonim válasza:
Skypeolni nem lehet, a facebookról is mondj le, inkább vegyél egy droidos telefont. Sokkal jobban megéri mint gombos társaik, bővíthető, gyors, mindent elérsz rajta :)
2014. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm,majd utánanézek. nagy keresésben vagyok. telefon,amiben van wifi,az fontos,meg előlapi kamera,h legyen vmilyen lehetőség ha párommal kicsit távol vagyunk én épp dolgozok,akkor is tudjunk kommunikálni.csak arra kéne.


egyenlőre ezt néztem: [link]

2014. aug. 30. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!