Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valami hasonló program...

Fghjkloi kérdése:

Van valami hasonló program wp-re mint androidnál az Airdroid?

Figyelt kérdés
Mert egyszerűen nem tudom csatlakoztatni at lumia 520-amat a géphez.

#program #Android #hasonló #wp-re #mint androidnál
2014. aug. 29. 13:10
 1/4 anonim válasza:

Nem kell program. Win7 esetében a teendő a következő:


1. Összekötöd a PC-t a telefonnal.


2. Miután a PC "blim-blam" hangot ad(megtalálta a telefont), start menü/számítógép majd klik.


3. A kapott ablakban először a "merevlemezeidet"(winchester) látod.

Alattuk a "cserélhető adathordozós eszközöket"(halylékonylemez, CD/DVD olvasók, virtuális meghajtók, mem.kártyák, stb.",

És ezek alatt kell lennie a telefonodnak "hordozható eszközök" néven.


4. Azt dupla klikk-el kinyitod....és "voiala" ott a telefonod mapparendszere.

2014. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt vágom csak aza a baj mindegyik gépen xp van és egyikhezsem tudom csatlakoztatni a telót mindig kiadja azt a buborékot hogy a telepítés nem volt sikeres vagy mi...és ezért kellene valami wifis kapcsolat mint ahogy androidnál is lehet....azért köszönöm!!
2014. aug. 29. 16:49
 3/4 anonim válasza:
Ja hogy XP?! Semmi gond, bezárod a felugró ablakot........és ugyan úgy csinálsz mindent mint a win7 esetében. Müködnie kell mert nekem is müködött mind az 520-nál mind a 825-nél.
2014. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az előző vagyok. A 825=925. De ettöl függetlenül XP alatt a "sajátgép"-en látnod kell a telefont. :D
2014. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!