Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ausztriából hazatelefonálás...

Ausztriából hazatelefonálás olcsón?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mobilhálózaton keresztül szeretnék hazatelefonálni a családomnak, hogyan a legolcsóbb? Tudtok olyan szolgáltatót ahol nincs roaming díj? Skype,viber-t ismerem de a mobilszolgáltatókra vagyok kíváncsi,feltöltő kártyás előnyben.

2014. aug. 29. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

~ Egy év múlva talán már nem lesz roaming díj...:)

Most még mindegyik szolgáltatónál van.

2014. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a válaszodat :)

2014. aug. 30. 16:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Apa kint van Ausztriában és vett valamilyen osztrák SIM-kártyát benzinkúton (munkatársai is annál a szolgáltatónál vannak) és beállították úgy, hogy ha Magyarországra indítanak hívást, teljesen mindegy, hogy 2 percet beszélt, vagy 2 órát, akkor 1000 Ft-ot levesz a kártyáról.


Engem így szokott hívni. Ha gondolod megkérdezem neked pontosabban, ha érdekel :))

2014. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha megkérdeznéd,azt akkor megköszönném :) köszi szépen
2014. szept. 3. 07:56
 5/8 anonim ***** válasza:

No, megkérdeztem, igaz azt mondta, hogy nem tudja, milyen, csak a benzinkúton lekapott egyet, amikor a munkatársával volt, és ő mondta neki, hogy milyet válasszon.


Annyi szerencsénk van, hogy láttam, hogy néz ki a plasztik kártya, amiből a SIM-kártyát lehet kipattintani.


[link]


Így néz ki. Sajnos nem tudok németül, gondolom te igen, és jobban tudsz tájékozódni a fent linkelt oldalon, valamint rá is tudsz keresni :)


Remélem tudtam segíteni :)

2014. szept. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja igen, az előző hozzászólásomból még ez kimaradt.


A B.free TALK opcióval 15 €-ért korlátlanul beszélhetünk az A1 hálóján belül, valamint 2000 percet beszélhetünk más hálózatok irányába (vezetékes is hívható). 200 SMS is a csomag része, azonban adatforgalmat nem tartalmaz.

Viszont ha rászánunk még 5 €-t, akkor aktiválhatjuk a B.free Smart+ csomagot, ahol az előbb leírtak mellé még 2 GB internet is jár.


Szerintem 15 €-ért 2000 perc, valamint 200 SMS szuper, de ezt neked kell tudnod, hogy megéri-e, vagy sem :)


Ismételten remélem, hogy tudtam segíteni :))

2014. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia, köszönök mindent, keresek én is egy ilyet és kiprobáljuk :)
2014. szept. 4. 07:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Szuper! :) Örülök, ha tudtam segíteni! :)
2014. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!