Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z1 compact,...

Sony Xperia Z1 compact, tok+hátlap?

Figyelt kérdés

Szisztok!

2 héttel ezelőtt vettem egy z1c-t, (mai napig kiválóan működik)viszont észrevettem egy furcsa dolgot. Mégpedig azt, hogy a hátlap eléggé recseg (illetve nem is a hátlap, hanem az egész telefon?) Egyszer véletlenül kicsúszott a kezemből, de csak kb 20cm-t esett illetve volt rajta szilikon tok. Lehet hogy az esés miatt recseg? Karcolás nincs rajta. Utána olvastam, és azt láttam hogy a hátlap nem üvegből, hanem műanyagból van. Esetleg ez az oka? Egyébként a recsegés csak akkor van ha egy picit erősebben "összenyomom" a telefont.


Illetve tudnátok ajánlani valami olyan tokot, ami védi a hátulját, (ilyen szilikon féle) csak minkét oldala teljesen szabad? Mágneses töltő miatt kéne illetve, hogy a fényképező és hangerő gombokat viszonylag könnyedén le tudjam nyomni (mostani tokban fedettek a gombok és fényképezni szinte lehetetlen). Bocsi, hogy hosszú lett, és előre is köszi a választ!



2014. aug. 29. 15:56
 1/1 anonim válasza:

Hali :)


Csak annyit tudok hozzászólni, hogy az enyém is kb 20 cm-t esett, szintén szilikon tokban, és nem tudom előtte is recsegett-e vagy sem, de ha megnyomkodom akkor az enyém is recseg most :S eléggé zavaró.


Ami szilikon tokot én vettem, azon a gombok helye ki volt vágva, a töltő helye viszont nem teljes hosszában, azt kivágtam szikével, utána pedig megolvasztottam forró csavarhúzóval a vágott széleket, hogy ne repedjen :)

Az ecell oldaláról rendeltem, 1600 ft-ért

2014. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!