Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyikkel jártam volna jobban?...

Melyikkel jártam volna jobban? Xperia J vagy iPhone?

Figyelt kérdés
pont egy éve választhattam a két telefon közül, hogy melyiket kérem,az iphonet vagy az xperiát, és én az xperiát választottam. Mára már megbántam, mert folyamatosan lefagy, és szinte használhatatlan. Egy iphonnal rosszabbul, vagy jobban jártam volna?

2014. aug. 29. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
8 féle iphone van... melyikről beszélsz?
2014. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

részvétem.

Uristeen ez az eddigi legrosszab választás amit valaha hallotam, már bocsi ne vedd sértésnek de butavagy.

Ezt azért mondom mert Xperi j-m van, és hogy is fogalmazzak finoman, ennél rosszab hányingerebb telefonnal se volt dolgom, enyém 9hónapos.

Első 2hét huu dejo stb... ma viszont pfeeej alig várom h cseréljem, és én is iphoneraa fogom 5s-re:)

Neked milyen iPhone lett vna a másik választás?

mind1 a lényeg h buta voltál, legközelebb remélhetőleg nem fordul elő.

2014. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Anno ebben az árkategóriában az iphone 3g környéke jöhetett szóba, hát ma már az se jobb, sőt...

2014. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt tapasztalatom i3mal és hidd el ink lenne az mint a J.
2014. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt mindegyikkel mostanában is.


A közös bennük, hogy rootolás illetve jailbreak nélkül egyik se használható normálisan...


1 éve se...

2014. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! hát igen.. buta voltam, remélem egyszer még lesz ilyen választási lehetőségem, és akkor okosabb leszek:)
2014. aug. 29. 19:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt a választást talán csak egy Galaxy Ace-el lehetett volna überelni. A lehető legrosszabb döntést hoztad sajnálom:D
2014. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!