Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Idegen sim kártya védelem....

Idegen sim kártya védelem. Kikacsolni hogy kell? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy régebbi mobilom, amin még anno beállítottam, hogy ne lehessen más sim kártyát bele rakni, de ez a sim-et már nem lehet használni, és raknék bele újat, de ha be akarom állítani, hogy lehessen bele másikat rakni, akkor kér vmi telefonkódot, amit nemtok. Mit kell csinálni?
2010. jan. 16. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szervízben kiütteted.mást nem tudsz csinálni.Az enyém is ilyen kódos,vigyáznom kell,ne felejtsem el,mert más simet nem tudok betenni,he nem oldom fel.
2010. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a telefonkódon nem változtattál, akkor nagy eséllyel a kód 1234, 12345 vagy 0000 lesz. De nem biztos!

Bár nem tudom, hogy hány esély van, hogy beüsd a kódot, de én megpróbálnám az 12345-öt (nekem az volt).


Ha pedig nem megy, akkor szervíz...


Sok sikert! :)


15/F

2010. jan. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!