Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok...

Milyen telefont ajánlotok hétköznapibb célra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

T-mobilosok vagyunk. Telefonálásra ,internetezésre és egy kis játékra használnám. Azt szeretném minél szebb képet készítene (min 3-4 megapixel) és android legyen rajta. 40-50 ezer forint lenne a limit. Már egyet néztem Sony Xperia M. Vélemény? És azt is szeretném ha tudnám több évig használni!


Kicsit össze vissza de remélem érthető mit szeretnék :D :)



2014. aug. 29. 22:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

No, meglett a készülék? Ha igen, ha nem, megosztom veled a mondandómat :)


Én is Sony Xperia M-et akartam, be is mentem a T-Mobile-ba, hogy mutassanak más alternatívát, ha esetleg a netes készletből nem jutna nekem. Mutatta a nőci nekem is az LG Optimus F6-ot, de számomra kicsi volt. Fontos nekem az is, hogyan néz ki a telefon és nem tetszett.


Helyette lett egy Samsung Galaxy S Duos 2-m :)

2014. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!