Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek?

Milyen okostelefont vegyek?

Figyelt kérdés

Van laptopom, tehát ha otthon vagyok azt használom. Kaptam karácsonyra egy alsó kategóriás tabletet, tök jó volt hogy ha napközben wifis helyen voltam tudtam emailt nézni, sulis dolgokat megnézni a neten, családdal facen beszélni stb. De többet volt szervízben mint nem. Úgy néz ki a sok szervíznek hála visszakapom az árát. Tabletet nem akarok még egyszer inkább a telefonomat cserélném le okosra. Kérdés milyenre?

Ami számít:

- max 25 000-et tudok rá szánni, többet nem is akarok, ha lenne se

- wifi jó legyen, ne dobáljon le, ne legyen az hogy laptophoz elég erős a jel, de a telefon hiába látja felkapcsolódik, de nem tudok csinálni semmit

- face, email nézés, pár játék menjen rajta és ettől ne akadjon, ne fagyjon be 600X és ne kapjak idegbajt amikor 20 perce szenvedek h megnézzem az emailem de mindig lefagy

- kamera nem árt ha jó, nem kell csúcsminőség de ha el akarok adni valamit a neten tudjak egy használható fotót készíteni róla

- ja és zsebméret legyen

Milyen típusokat mernétek ajánlani?

Nem zavar ha pár havonta újra kell rakni a rendszert rajta, ha nem tart 3 napig a művelet. Tabletnél a hivatalos oldalon talált leírás alapján és az ott fennt levő cuccokkal nem lehetett megcsinálni. Ilyet mégegyszer nem akarok

Amiket néztem ZTE Kis Lite, Galaxy S6310 Young, Huawei Ascend Y330 vagy merjek nevenincsebbeket pl Navon vagy Beex?


2014. aug. 30. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Navont merjél venni, Beex-et ne.
2014. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Navon mizu m400 vagy d500


[link]


[link]

2014. aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Vagy Samsung Galaxy Ace 3.
2014. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Csak nem egy árkategória a kettő
2014. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán nem véletlenül drágább a Samsung. :)
2014. aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De ő csak 25 ezret tud rászánni te vaksi
2014. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25ért meg vegyen vmi Ace 2-t vagy valami hasonlót. De a legjobb a Lumia 520 ennyiért.
2014. aug. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A galaxy ace nem pont az az ár ami belefér nekem. Navon Mizukat néztem és dicsérik is sokan.

Majd még agyalok köszi a segítséget

2014. aug. 30. 23:30
 9/9 A kérdező kommentje:
Huawei Ascend Y330-ről valami tapasztalat vélemény?
2014. aug. 31. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!