Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

A mai telefonpiacon már annyi készülék található hogy az ember már nem tud dönteni. Én is ebbe a helyzetbe kerültem ezért kérem a segítségeteket. Igazából több kérdésem van és ezt két kategóriába sorolom. Először is az első kategória kérdései, hogy mit lehetne kezdeni a mostani telefonommal:

Van egy Samsung Galaxy S Advance nevű telefonom, ez a telefon két éves viszont nagyon nem tökéletes ugyanis állandóan lefagy, akadozik de alapból is lassú a telefon. Ezeket a problémákat azóta tapasztalom amióta a telefonom frissítve lett android 4.1.2 Jelly Bean rendszerre. A frissítést a T-mobil tette rá a telefonra. A telefon olyan szinten rossz hogy bármelyik videót elindítom rajta (a gyári videólejátszóval) azt sosem tudja lejátszani akadás nélkül viszont a vissza gombbal sem tudok visszalépni mert lefagy és csak az akkumulátor kivételével tudom "kikapcsolni" a telefont, hogy utána újra be tudjam kapcsolni. De sokszor eljátssza ezt telefonálás közben vagy üzenet olvasás utáni kilépéskor de még sok más alkalmazás használatakor is. Ehhez kapcsolódik az első kérdésem. hogy ezzel mit lehet kezdeni? Lehetséges esetleg RAM bővítést csinálni a telefonban? Vagy valami más ötlet?


A második kategória az, hogy ha nem lehet semmit csinálni a mostani telefonommal akkor milyen készüléket vegyek? Mostanában a Nokiákat nézegettem ugyanis az Apple telefonjai nekem drágák és mondhatni ugyanez a helyzet az androidosokkal is mivel azok a telefonok amikről azt mondják, hogy jók és szinte akadás mentesen működnek azok már kb. olyan 200.000 Ft-tól kezdődnek. Viszont a Nokiákon Windows Phone fut amiről eddig nagyjából annyi panaszt hallottam, hogy nincsen rá sok alkalmazás ami már annyira nem is igaz ugyanis egyre több applikáció van rá. Ezenkívül még mellette szól a HERE Drive+ és a HERE Maps és azt mondják, hogy a Nokiáknak jó a kamerájuk.


Még fontos megjegyezni, hogy nekem fontos a jó kamera egy telefonban az lenne a legjobb hogy ha lenne benne optikai zoom is a digitális helyett ugyanis a mostani telefonom amikor rázoomolok valamire akkor nagyon zajos képeket csinál.


Tehát az lenne a kérdésem hogy kinek milyen operációs rendszert / telefont volt már lehetősége használni és milyen pozitívumokat illetve negatívumokat tapasztalt az op. rendszer / telefon használata során.


U.i. : A Nokia lumia 925-ös telefonról mi a véleményetek?



2014. aug. 30. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt 2 androidos telefonom Huawei Ascend G300 (eleg Jo volt)es Zte Blade G (Nagy rakat sz@r).

Most Nokia Lumia 925-ot hasznalok teljesen megvagyok elegedve vele, kameraja szuper , Here drive jol mukodik ,bongeszo bagyon gyors, meg nem akadt/fagyot le egyszer sem. Egyetlen hatrany az , hogy elegel melegszik , de ez Minden okostelefonnal elodordul./csak ajanlani tudom

2014. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, meg Minden hasznalhato aplikacio megtalahato az aruhazban. Nem mind androidnal fele hasznalhatatlan.
2014. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne félj a Windows Phone-tól, ill. a Lumia 925 is most nagyon jó ár-érték arányú készülék, bátran ajánlom Neked!
2014. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkét válaszolónak a segítséget, nekem is nagyon megtetszettek a Nokiák és a 925 szintén nagyon tetszik mind kinézetre mind hardvere szempontjából és a Windows Phone rendszer is igen jónak tűnik. Még sosem volt Windows-os telefonom de azt hiszem a következő egy Nokia lesz Windows Phone-al. Ha valakinek még vannak tapasztalata a Nokia 925-el vagy esetleg más Nokiákkal kapcsolatban amit szívesen megosztana velem akkor azt kíváncsian várom. Az eddigi két válaszolónak pedig még egyszer köszönöm szépen a segítséget.
2014. aug. 30. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!