Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri lecserélni a telefonoma...

Megéri lecserélni a telefonomat az itt felsoroltak közül valamelyikre?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Note 1-em van most és akadt rá egy vevő 55 ezerért.

Nézelődtem mit tudnék ennyiért vagy kicsi pótlással venni és erre jutottam:

Sony Xperia M2, Alcatel Idol 2, LG G2 mini, Huawei Ascend G6, Wayteq Talk 5H esetleg még a Huawei G630.

Egyébként erősen hajazok a Sony M2-re.

Akinek van vagy volt valamelyik telefonja leírná a tapasztalatait, hogy az itt felsoroltak közül melyik érné meg legjobban?


És megérné-e lecserélni a Galaxy Note-ot ezek közül bármelyikre?


2014. aug. 30. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Xperia M2: szar kijelző

Alcatel Idol 2: még szarabb kijelző

LG G2 mini: egy fokkal jobb, de még mindig elég szar kijelző

Ascend G6: kijelzője még mindig nem jó, de egyre kevésbé szar, viszont itt a Huawei sajátkészítésű chipjét rakta a telefonba, amit én inkább nem vennék meg. Meg valószínűleg már a KitKat-et sem kapja meg a telefon

Wayteq: fos MediaTek SoC, Android 4.2

Huawei G630: gyenge hardver (pedig már egész jó kijelzőig eljutottunk)


Egyik sem tökéletes, nézz meg élőben egy Xperia M2-őt és egy LG G2 mini-t, ha a kijelzőjük tetszik, akkor megéri valamelyikre elcserélni, mert Note-nál jobb telefon egyébként mindkettő, de egy Galaxy Note 285 PPI-je után az LG G2 mini 234 vagy a Sony 229 PPI-je lehet elég pixelesnek tűnne.


Egyébként még Moto G-t ajánlanám, kamerát leszámítva az összes telefont veri ezek közül.

2014. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Több ismerősömnek is van Sony-ja egyiknek Sp, másiknak Z1 harmadiknak Z1 compact és egyiknek sem olyan vészes a kijelzője..jó ez azért nem egy árkategória leszámítva az Sp-t de végülis ez nem lenne olyan zavaró az Amoled után ami ráadásul HD..a kamerája a Note-nak kitűnő nekem nagyon gyönyörű képeket csinál..nem tudom mi legyen..tartós internetezés után közben zene hallgatás után, ha nyomok egy home gombot kb 5-8 másodperc mire magához tér és minden betöltődik a kezdőképernyőn :(
2014. aug. 30. 16:43
 3/15 anonim ***** válasza:
A Wayteq talk 5 h-ra talán.
2014. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#2


LG G2 mini kijelzője jó, csak elég alacsony a PPI-je, tehát kicsit pixelesnek tűnhet, így lehet az lenne a legjobb választás.

Xperia M2 kijelzője pixelesnek is tűnhet, ráadásul csak sima TFT, akkor már inkább válaszd azt, amelyik kijelzője csak egy szempont alapján gyengébb, mint a Note-nak.


Hardveresen mindkettő jobb, ott nincs több másodperces várakozás.

2014. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekem fontos az is, hogy milyen küllemre a telefon és nekem az M2 egy kis ékszerdoboz :) a kamera alapján a 2 telefon közül melyik lehet a jobb? A Note-nak mondom nagyon jó nagyon megvagyok elégedve egyszerűen imádom a kameráját gyönyörű fotókat készít.
2014. aug. 30. 18:06
 6/15 anonim ***** válasza:
Ahogy az M2-nek is.
2014. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az m2nek? Komolyan? Mert minden más egyébként tetszik rajta
2014. aug. 30. 19:59
 8/15 anonim ***** válasza:

Huawei Ascend G6. Abba nem hisilicon hanem snapi400 van. Ez a legjobb


[link]


A huawei a legjobb.

2014. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Annál még a Xiaomi Redmi 1S is jobb.
2014. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Néztem a Xiaomi Redmi 1S-t de annyira egyszerű a formaterve, hogy nekem nem jön be hiába bivaly gépnek tűnik...nekem fontos, hogy szép legyen ne csak egy darab valami...
2014. aug. 31. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!