Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone-hoz is van sok...

Windows Phone-hoz is van sok ingyenesen letölthető hasznos, szórakoztató alkalmazás, mint Androidhoz?

Figyelt kérdés
Bocs, ha buta kérdést tettem fel, de még nem volt WP-s telefonom. Most viszont gondolkozom egy Nokia Lumia 925-ösön. Az Androidot is nagyon megszerettem, de a mostani telefonom már lassan 3 éves lesz, ma már messze nem egy csúcs hardver, lassú, kevés a memóriája, stb.
2014. aug. 30. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Nincs sajnos.
2014. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
nincs olyan sok mint a droidnal, foleg hogy 500 fele ugyanabbol az alkalmazasbol, de amire szukseged van azt tobbnyire megtalalod
2014. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ja, akkor jó! Az első választól megijedtem, hogy akkor csak az van, amit gyárilag rátelepítenek a telefonra és onnantól semmivel nem lehet bővíteni. De akkor ezek szerint azért akad letölthető alkalmazás.

Így azt hiszem kipróbálom ezt a WP-t. :)

2014. aug. 30. 21:08
 4/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Azért a kérdésbe leírhattad volna azt amit az előbb.

Így nézve sincs annyi ingyenes alkalmazás, de ami feltétlenül kell ahoz hogy tudd is valamire használni a telefont azt le lehet tölteni.

De ez még mindig egy nagyon korlátozott rendszer.

2014. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Lehet. De pl a navigációját nagyon dicsérik, ami nálam egy jó pont. Valamiféle média lejátszó gondolom alapból van benne. Aztán egy-két játék biztos akad, amivel el tudom ütni az unalmas perceimet. Internet böngésző feltételezem megint csak alapból benne van.

Igazából az androidot is nagyjából ezekre használom...

2014. aug. 30. 21:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem Nokia Lumia 925-om van , es Minden hasznaos alkalmazas van , navigacio tenyleg Jo , a bongeszo nagyon gyors , kameraja is Jo, egy hatranya van a telefonnak, hogy elege melegedik jatekoknal.
2014. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem kell félni, mert egyre jobban be fog indulni az app-gyártás WP-re is, most, hogy már a 8.1 is kijött, ami egy jó rendszer, bármelyik Androidnál jobb.
2014. aug. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért nem nézel körül az áruházban?

[link]

2014. aug. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
# 8, mert fogalmam sem volt hogy van ilyen. Köszi. :)
2014. aug. 31. 15:19
 10/12 A kérdező kommentje:
# 6, a melegedés nem nagyon zavar, amíg bírja a készülék és nem olvad meg. Télen még akár jól is jöhet: van rajta "beépített kézmelegítő funkció". :D
2014. aug. 31. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!