Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?

Melyik telefont vegyem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, 4 év okos telo használat után lecserélném, egy újjra, mert azért ahogy elnézem vannak már elérhető árban egészjók. a mostani telefonom 4 éve van meg, teljesen megvagyok, voltam, vele elégedve, 4 év alatt vigyáztam rá, semmi komolyabb hibája nem volt, max az aksit kelett cserélni. egy samsung galaxy giorol van szó.

viszont mostanába már sajnos elég gyakorisággal csinálja azt hogy rámegyek valamire, és csak tölt.. félpercekig.. sötét a kijelző. meg hivásnál is nagyon idegesitő tud lenni, hogy rámegyek a névre, amit nagynehezen betöltött a listába, rámegyek hogy hivás, és nem csinál semmit.. rányomom többször is.. semmi.. aztán kinyomtam oldalán "alvó állapotba..

és rá pár percre mikor megnézem... akkor kezdi el 3x is hivni azt a számot. tehát elég volt már ebből, meg úgy gondolom megtette már a szolgálatát a telefon.


az új telefonok közül amiket kinéztem, 25-34 ezer ft között gondolkozom.


-LG Optimus L7 P700

[link]


a másik:

Sony Xperia E1 D2005

- [link]


ezt, az utóbbit most vettem észre, és hát elég sok vélemény érintette h igy meg úgy milyen jó teló árhoz képest is..


Mondjuk sonyt azt nem ismerem teló terén, az Lg-t méginkább.


És lényegében arra használnám a telefont, hogy akadozás mentesen tudjak telefonálni, sms, képeket késziteni, zenét hallgatni, netezni. ennyi


Szerintetek melyiket érdemes választanom ?


2014. aug. 30. 22:32
 1/7 anonim válasza:
Egyik telefont sem Istenítették.. nincs más ötleted?
2014. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha akadásmentes és stabil rendszert akarsz, akkor pont kifogtad azt a két telefont, amivel nem lesznek meg ezek az elvárások. Minimum egy Sony Xperia M-et vegyél, stabil, erős hardver és olcsó is. Telekomnál 30 ezer ft online vásárolva, annyiért szinte ajándék, főleg ha Telekomos vagy.


[link]


Amúgy amiket linkeltél, azokat csak úgy kapod meg 24 ezer meg 33-ért, hogy kapsz egy telefont, meg egy töltőt és kész. Nem full dobozos és lehet nem is magyar készülék.

2014. aug. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hmm jaa igen, ez tetszetős, amit linkeltél, tényleg jó, erősnek tünik, és nem is drága! lehet az lesz. kártya az van, tehát csak a kártyafüggetlen készülék kell.
2014. aug. 31. 00:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig Samsungod volt akkor inkább Galaxy Ace 3-at vegyél.
2014. aug. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyj már a baromságoddal 28%-os.... Megveszi, azt majd csak szenved vele, gagyi Samsung..
2014. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ennyi :D am meg most valami újjat akarok kipróbálni, ne csak mindig samsung legyen, mindenkinek az van. az viszont esélyes hogy azt vegyem, amit itt valaki linkelt nekem sony xperia m c1905. nagyon jó kis telónak néz ki!
2014. aug. 31. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:
30-ért jobb nincs.
2014. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!