Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s5 vagy Iphone...

Samsung galaxy s5 vagy Iphone 5s? Vagy samsung galax s4 vagy I phone 5c?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb?

Eddig samsung galaxy s4-em volt és nagyon szerettem, de össze törtem és teljesen tönkre ment. Gondoltam, hogy veszek egy újat de nem tudom melyiket.

Sok embernek I phone van, de csak a divat miatt ? Vagy mert tényleg többet tud ? Könnyebb rá zenét rakni ?

Tudtok érveket mondani ? ( van I padem , de nem tudom eldönteni hogy melyik a jobb márka.

Előre is köszi. :)



2014. aug. 30. 22:45
1 2
 1/15 Steven79 válasza:
50%
Az iphone sokkal korlátozottabb a Samsungnál. Nem lehet csakúgy rátenni bármilyen zenét/file-t. Az android sokkal szabadabb. Ha s4-ed volt, csakis az s5-öt ajánlom neked, szeretni fogod.
2014. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Ez felhasználótól függ.

Stabil,fagyás/akadás mentes kell akkor iphone,

Jol optimalizált? Iphone

Viszont nemtudod ugy testre szabni mint pl az S5-öt vagy más androidos telefont.

Sok helyen is olvastam hogy az S5 ujjlenyomatolvasója gagyi, még az Iphoné szinte tökéletes.

A képernyő méret esetleg? Mert ha nagy kell, az iphone nem neked való, ha csak nemszoktatod rá magad.

S4 után sztem kicsi lenne a 4" , de te tudod.

Ha nekem kéne a 4telefon közül döntenem én mindenképp az Iphone 5S-t venném.

Már csak az iPad miatt is, ugyebár könnyeb fájlokat küldeni iphonera mivel kompatibilis. vagy forditva.

Nem könnyeb rá a zene, mert samsungot rádugod a gépre, ráhúzod a zenét és kész.

Iphonnál iTunes kell hogy rakhass rá mp3-at , amit aztán szinkronizálsz stb...

De bocsi a sok rizsa miatt.

De az ÉN VÉLEMÉNYEM az iPhone 5S

A 5C gyengébb harverilag(nem veszed észre) Műanyag ház, meg sztem csunya is, viszont olcsóbb.

IPHONE 5S.

:)

2014. aug. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Az iPhone-ok sehol sincsenek a Galaxy S4-5-höz képest, de ha neked az is megfelel és van rá pénzed akkor nyugodtan vegyed azokat, működnek 1-2 évet aztán vehetsz újat.
2014. aug. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

1-2 évig müködnek az iPhonok?

Ahoz képest haveromnak 3éves iPhone 4S-e van , és eddig szervizbe sem volt pedig már ejtette is el.

És mai napig nem akad nem fagy.

Másik ismerősömnek az samu s3-as 1év után elkezdett fagyni, akadni,ujraindulni.

Akkor melyik is birja 1-2évig???

2014. aug. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Haveromnak iphone 4s 1 év után ugy szagatott hogy a hill climb racing nem futott rajta.
2014. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az durva :-D Olyat mar hallottam hogy 1 év utan a Catapult king nem ment, de a HCR a 4 éves Galaxy Mini nevű förmedvényen is hibátlanul fut. Akkor melyik is a jobb?
2014. aug. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#5 Képzelem hogy vigyázhatott rá....


Kedves kérdező: Tudom hogy nincs a listában, de én még a Sony Z2-es modelljét megnézném a helyedben, mégpedig azért mert Hardveres szempontból a másik kettő megnézheti magát mellette, és a rendszer ugyan az iPhone-on a verhetetlen (iOS), de azért a Sony-é még letudja gyűrni a Samsungot ebből a szempontból.


Én emellett érvelek, a Samsungot nem szeretem mert rossz tapasztalatok fűznek hozzá (lehet hogy hibás modellt fogtam ki). Viszont az S5 ujjlenyomatolvasója tényleg csúnyán elmarad az iPhone-é mellett. Csak egy irányból ismeri fel az ujjad, és pontosan a közepén kell lehúznod és pont merőlegesen a gombra.


Amúgy ha amolyan üzletember típus vagy, akkor mindenképpen az iPhone-t ajánlom, ha pedig fiatalabb "menőő srác" (már bocs') akkor inkább egy androidot: Samsung, Sony, LG stb...

2014. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy S5-öt javasolom. :) azon is nagxon tisztán fut a játèk nekem.
2014. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2014. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2014. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!