Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az ciki, ha valakinek manapság...

Az ciki, ha valakinek manapság nem érintőképernyős mobiltelefonja van?

Figyelt kérdés
Megtehetném, hogy olyat veszek, de jobban szeretem a gombosat. Viszont néha cikinek érzem elővenni társaságban.
2014. aug. 31. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Miért lenne az? Nekem is több ismerősöm van, aki gombosra esküszik, lelkük rajta.
2014. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen az egy kicsit, az érintőképernyőst is tudod ugyanúgy használni mint a gombosat(sőt jobb), ha teheted szerintem válts. Egyébként az embereket nem nagyon érdekli hogy neked gombos van.:)
2014. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gömbicica ***** válasza:
91%

A fiam egyetemi tanárjának még telefonja sem volt.

Tök ciki. mi?


ugyan már!!! szarni rá. Én mindig azt mondtam, hogy ugyan azok a hólyagok hivnak ezen is meg azon is :-)

2014. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Masked Magician ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem ciki.
2014. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egy telefon nem státuszszimbólum, így ciki se lehet

sokan a telefonból ítélik meg a másikat mert nekik sincs semmi másuk csak egy telefonjuk

figyeld inkább a cipőjüket, az többet elárul arról mennyi pénzük van

2014. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ostoba kis buzzigyerekeken kívül senkit sem érdekel a telefonod.
2014. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan!!

1 hete 3000 Ft-os Alcatel OT 228 telefonom van, mert elvitte apa az okostelefonomat és azóta keresek olyan 'tapitelit', ami számomra megfizethető, jól néz ki és tudásban is megfelel.


Ne szégyelld elővenni. Ha e miatt kinéznek, megvetnek, vagy kinevetnek, az nem a te szegénységi bizonyítványodat mutatja.


Nem mellesleg a telefonomon a barátaimmal sokat szoktunk viccelődni :) (Tudod: 'jaaaj, add már ide, had próbáljam már ki ezt a hiper-szuper, menő telefont', és társai)

2014. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!