Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon jobb?

Csilikee kérdése:

Melyik telefon jobb?

Figyelt kérdés

Melyik telefon jobb,a Sony Xperia Z2 vagy a HTC desire 816 ?

A z2 vízállo,20,7 Mpx a fényképezoje,viszont,a htc az pedig olcsobb és 5 Mpx elol. :)


2014. aug. 31. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a Z2, hisz az egy csúcskategóriás telefon, a HTC meg csak egy középkategóriás telefon, de ahogy te is írod, olcsóbb.


Döntsd el te, akarsz egy csúcskategóriás telefont, vagy beéred egy olcsóbban, ami szintén nem rossz, de azért nem csúcs.


Egyébként elég korrekt telefon a HTC Desire 816 is, egy dologba tudnék belekötni, 720p-s felbontás elég kevés egy 5,5"-es telefonba, annyira azért nem ronda, de én pl. már jobbhoz vagyok hozzászokva, nekem lehet túl pixeles lenne.


És most néztem mennyiért adják a HTC-t, 80 ezer forintnál egy forinttal sem ér többet, szóval ha annál többért tudod csak megvenni, akkor felejtsd el, még a 80 is kicsit sok érte.

2014. aug. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SeinHime ***** válasza:
a HTC azért olcsóbb, mert az nem csúcskategóriás. :D Z2 jobb.
2014. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!