Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell használni az iTunest?

Hogy kell használni az iTunest?

Figyelt kérdés
Valaki aki ért hozzá, légyszíves segítsen... nem bírom kezelni, részletesen le tudnátok írni hogy kell letölteni zenét, majd rátenni a telefonra? Már a gépre letöltöttem az alkalmazást. De nem tudom hogy tudnám ingyen leszedni a zenéket, mert mind pénzes.

2014. aug. 31. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
több megoldás is van. mondok egyet. Fájl menüben kikeresed a fájl hozzáadása a könyvtárhoz, vagy az alatta lévő mappa hozzáadása a könyvtárhoz(bár ezt úgy tapasztaltam, hogyha abban a mappában van még1 almappa is, akkor azokat már figyelmen kívül hagyja) opciót, és kijelölöd a letöltött zenéket. utána meg csak rá kell húzni a telefonra, oldalról elő fog jönni egy lista, amin rajta lesz a telefon.
2014. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Így nem kell majd érte fizetnem?
2014. aug. 31. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!