Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények, tapasztalatok...

Vélemények, tapasztalatok ezzel a készülékkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom, hogy veszek egy ilyen telefont:

[link]

Szerintetek megéri 29 990 forintért?

Akinek ilyenje van/volt, elégedett vele?

Jelenleg egy Sony Xperia Tipom van, de az gyötrelem. Alig múlt 1 éves, és négyszer volt szervizben...

Esetleg milyen telefont ajánlanátok még?



2014. aug. 31. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Megéri ennyiért. Jó telefon
2014. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megéri.Ebben az árkategóriábanban csakis Lumiát érdemes venni.Nem lesz vele problémád,nem akad nem fagy.
2014. szept. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem április óta van ilyenem, és eddig bejön, fagyni nem szokott, és mióta frissült 8.1-re a rendszer, azóta (többekével ellentétben) jobb lett, több funkciója van és egyszerűbb a használata. Nehezen tudnám megmondani, hogy megéri-e az árát, mert hűségnyilatkozat ellenében kvázi ingyen kaptam a Vodafone-nál. Hátránya a kamerája, ha telefonnal szeretsz fotózni, akkor nem éri meg, mert csúnya képeket csinál. Viszont videózni nagyon szépen lehet vele, kiváló minőségű a kép és a hang is jó.

Plusz nálam, és több ismerősömnél is előfordult, hogy első körben valami félrement a Microsoft fiók létrehozásánál, alaphelyzetbe állítás és új létrehozása után viszont már minden rendben volt. Fogalmam sincs, hogy ezt mi okozhatja, de egyszerűen megoldható probléma.

Összehasonlítási alapom nincs, mert sosem volt másik okostelefonom... Még nincs WP-ra annyi alkalmazás, mint egy androidosra, de egyre többen fejlesztenek rá, plusz a navigációs rendszer, ami alapból rajta van és offline is működik, nekem már sokat segített.

Sikerült már lelöknöm egy íróasztalról, nem lett semmi baja (szilikontok van rajta, ami ezek szerint jól véd).

Átlag két-három napig elmegy akkor is, ha rendszeresen netezek rajta, egyedül akkor fogy le gyorsan, ha ebookot olvasok.

2014. szept. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pall Hunor válasza:
Szerintem megeri nekem is Lumia 520 om van tavaly november ota es szerencsere eddig szervizben nem kotottem ki vele, mar fut rajta a 8.1 windows is es nagyon jol megy akadasmentesen. Szerintem ar ertek aranyban megeri vagy most jon ki a Lumia 530 persze az joval dragabb. :)
2014. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én most vettem 520at augusztusban, Androidról váltottam, hát csak ajánlani tudom! Gyors az op. rendszer, nem nagyon akad, minden appot találtam ami kell! :)
2014. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!