Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv mindenkinek! Samsung...

Ladás kérdése:

Üdv mindenkinek! Samsung Galaxy TrendPlus típusú készülékem van, melyet a napokban leejtettem, így a kijelző bepókhálósodott! Drága a javíttatás? Egész kijelzőt kell cserélni, vagy csak az előlapját cserélik?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 22:20
 1/5 Come back ***** válasza:

A javítás mivel nem több, mint 15 perces munka megcsinálni, pár ezer Ft. Ha reagál a készülék érintésre, akkor csak az előlapját cserélik, ami nem drága:

[link]

2014. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!
2014. aug. 31. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:
De mivel a samsung nem árul külön üveget ezért csak ilyen kínai szemetet tudsz venni amit kevés ember tud lecserélni és még kevesebb tudja úgy megcsinálni,hogy jó legyen az érintés,ne váljon le és ne menjen alá a por...
2014. aug. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Come back ***** válasza:
Tévedés! A Samsung szakszervízbe kell vinni. Ott olcsón és precízen megcsinálják, és még alkatrészük is van. Ezt tapasztalatból tudom, én is oda vittem, miután eltörött.
2014. szept. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én végülis mobiltelefon szervízbe vittem, ahol napokon belül elkészül, viszont 14-15 ezer forintot mondtak rá...
2014. szept. 1. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!