Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? (többi lent)

Melyiket válasszam? (többi lent)

Figyelt kérdés

melyik éri meg a legjobban ezek közül?

sony xperia z(70e)

huawei ascend p6/g6 (50-60e)

vagy iphone 4/s (30-40e)?



2014. szept. 1. 12:17
 1/8 anonim válasza:
Te hol veszed ezeket ilyen olcsón?!?! :O Am Nyilván a Sony. Vagy esetleg az Iphone, de az divat teló és "csak az a menő ha a legújabb van belőle. Különben nagyon ciki" Persze ha ez téged nem zavar...
2014. szept. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

van ismerősöm.

És a huawei avval mi a probléma?

2014. szept. 1. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Az IPhone így is úgyis "menő"! Ha iPhone 3-od van akkor is "menőbb" vagy mint ha akármilyen más új telót veszel! De nem ajánlom az iPhone-t, inkább androidosat vegyél! Nekem mid a 2 van és az androidosat több mindenre tudom használni.
2014. szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A huawei is jó teló. Hasonlítsd össze melyik mit tud és vedd a jobbat :)
2014. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát nem tudom... Az én szememben a legújabb Iphone se menő. Épp azért amiért a Nike air max sem.
2014. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
" " raktam h menő. Annyi h sok alkalmazás van rajta ami jó+szép teló, de az Android jobb... Sőt volt egy Nokia lumiam is azt szerettem a legjobban :)
2014. szept. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Már volt iphone-om és én megvoltam vele elégedve.

Most egy s3-am van és sajnálom hogy megvettem mert megbízhatatlan.

Ezért gondolkoztam el ezeken a telókon mert szerintem ezek jó ár/érték aránnyal rendelkeznek.

2014. szept. 1. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Sony Z-t vegyél az egy jó telefon.
2014. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!