Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom letölteni az Adobe...

Hol tudom letölteni az Adobe Flash Playert Huawei ascend y530 telefonra?

Figyelt kérdés
Az Adobe hivatalos oldalán nem engedi. google Chrome-ot használok.

2014. szept. 1. 13:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Az Indavideóhoz kéne
2014. szept. 1. 13:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Play Áruház? Én onnan..
2014. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nincs is meg benne
2014. szept. 1. 17:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit is keresel??


Adobe Flash Player plug-in


A Google Chrome-ba közvetlenül integrált Adobe Flash Player alapértelmezésként be van kapcsolva. Az Adobe Flash Player elérhető frissítései automatikusan bekerülnek a Chrome rendszerfrissítéseibe.


Ha más böngészőkben szeretné használni az Adobe Flash Playert, akkor külön le kell töltenie az Adobe Flash Playert az adott böngészők számára.

Az Adobe Flash Player engedélyezése/kikapcsolása


Ezek az utasítások a Windows, Linux és Chrome OS operációs rendszerre, illetve Mac számítógépre telepített Google Chrome böngészőre vonatkoznak.


Írja be a: chrome:plugins címet a címsávba a Plug-inek oldal megnyitásához.

Keresse ki a „Flash” elemet a megjelenő Plug-inek oldalon.

Az Adobe Flash Player bekapcsolásához kattintson az Engedélyezés linkre a neve alatt.

Az Adobe Flash Player teljes tiltásához kattintson a Kikapcsolás linkre a neve alatt.


Megjegyzés: ha korábban külön telepítette az Adobe Flash Playert, akkor a plug-inek listájában két fájl jelenik meg. Ha mindkettő engedélyezve van, akkor a rendszer a Chrome-mal együtt kapott verziót használja. Az Adobe Flash Player egy adott verziójának engedélyezéséhez kattintson a Részletek linkre az oldal jobb felső sarkán. Ezt követően kattintson az Engedélyezés linkre az Adobe Flash Player azon verziójánál, amelyet engedélyezni szeretne. A lenti táblázat megmutatja a Google Chrome-mal együtt kapott verzió fájlnevét.

Operációs rendszer A Google Chrome-ba integrált Adobe Flash Player plug-in Rendszer plug-in

Windows pepflashplayer.dll NPSWF32.dll

Mac PepperFlashPlayer.plugin Flash Player.plugin

Linux libpepflashplayer.so libflashplayer.so

Chrome OS libpepflashplayer.so libpepflashplayer.so

2014. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen telom van.hasznald azt a bongeszot ami alap rajta volt a telon nekem azon megy:)
2014. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó: nekem azon se megy :/
2014. szept. 2. 15:00
 7/7 A kérdező kommentje:
második: de nekem a telefonra kell
2014. szept. 2. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!