Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 925 hosszu karcok...

Nokia Lumia 925 hosszu karcok a kepernyon. Mitol keletkezettek? Ha folitat teszek ra latszani fognak a karcok?

Figyelt kérdés

Ez mind 1 nap alatt keletekezet, zsebemben volt , semmi nem volt mellete (kulcs, apro penz),semmi.

A karcok nem melyek , ha teszek ra foliat latszani fognak a karcok?



2014. szept. 1. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
ha jó fóliát veszel rá akkor el fognak tünni teljesen
2014. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg tudod mitol keletkezhettek? Zsebben volt, a karcok olyanok , mint ha vonalzoval lettek volna huzva
2014. szept. 2. 06:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Kékszesszel és vattával alaposan súrold meg a képernyőt (takarítsd le) hogy győződj arról meg hogy nem-é mocsok van csak rajta. De vigyázz hogy ne locsogjon a képernyőn a folyadék, és na hagyd rajta sokáig( száraz rongyal töröld le). Ha nem csak mocsok akkor elég fura körülmények. Lehet hogy valamire nem figyeltél, de ez egy sima üvegdarab, szóval CSAK fizikai sérülés érhette :/. Az üveg cseréje olyan 12.000 ft körül lehet. A fóliát azért találták ki hogy ezektől megvédje az üveget, én mindenkinek ajánlom hogy ha telefont vesz első dolog a tok és a fólia legyen mert sok kellemetlensgtől megvéd. De igazából ha nem nagy karcok akkor hasznlat közben annyira feltűnően? Mert a fólia max annyiban segítene hogy a tapintása nem fog érződni a karcnak, de sajnos Ennyi :/.
2014. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon a karcok , azert nem ertem hogy keletkeztek mert olyanok , mint ha vonalzoval huztak volna. Szerencsere nem melyek , tapintasal sem erezhetok , esetleg koromel nagyon kicsit mikor vegig huzom. Ha be van kapcsolva a kijelzo akkor egyaltalan nem latszodnak , csak akkor mikor vele sutt a nap , vagy oldalrol belenezek. Peldaul oda adtam haveroknak , de nem vettek eszre.

Boltban azt mondtak szepen letisztitjak es akkor nem fognak latszodni aa karcok.

2014. szept. 2. 20:37
 5/7 A kérdező kommentje:

Letezik , hogy a farmerom marta meg.

Uj a farmer es mar gondoltam , hogy valami vegyszerrel van kezelve , es az okozta

2014. szept. 2. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Esetleg a farmered zsebének nincs valami éles kiálló része? tegyük fel, van a zseb körül valami dekoráció és annak a rögzítését kemény éles valamivel csinálták, és az belül kiáll?



Ha szervvízben sikerül kitisztítsák az üveget azért fóliáztasd be, és vegyél tokot, akkor szépen megtudod őrizni.

2014. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
AZ az erdekes ,hogy nemvolt semmi dekoracio a zseb korul, de ha veletlenul is az okozna az nem huzz ilyen egyenes karcokat, szerintem.Azt mondtak szepen leturulik , es nem fog latszodni mikor rateszik a tokot., tok volt Mar rajta, csak folia nem.
2014. szept. 3. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!