Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem enged semmit letölte...

Miért nem enged semmit letölteni a google play?

Figyelt kérdés
9 app van letöltve és többet nem enged hiába törlök akkor sem és már azt sem tudom vissza rakni. Amikor elindítom a letöltést kiírja, hogy "nincs elég hely" (a telefon ezt olyan 10MB alatt szokta) pedig még van 32MB. Ez a telefon vagy a play áruház hibája. LG Optimus L3 E400. 2 és fél éves telefon 2.3.6-os androiddal.

2014. szept. 1. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

A 32 mb az határeset már, kevés lehet.


Kell valami a rendszer működéséhez is...

2014. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De eddig nem kellett ennyi. Pedig ugyan ezek voltak rajta meg még néhány plusz olyan ami jobban foglalja a tárhelyet.
2014. szept. 1. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Értsd már meg, hogy minél többet használod a telót annál többet fog a gyorsítótár stb + rendszer is használni. Ennyi


És lehet, hogy nemrég még elég volt neki a 10mb, most már nem...

2014. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Te meg azt értsd meg, hogy letörlök mindent aztán már semmit nem enged. A múltkor csináltam egy gyári beállítások visszaállítását utána letöltöttem egy csomó appot azóta töröltem és megint ezt csinálja. Én elhiszem, hogy kell a tárhely de basszus most akkor vegyek új telót mert ilyen szar ez?
2014. szept. 1. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik pillanatról a másikra nem fog több tárhelyet használni...
2014. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!