Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom feloldani a...

Babóca14 kérdése:

Hogyan tudom feloldani a telefonom a képernyőzárat, ha jelszót kér és én elfelejtettem?

Figyelt kérdés
Sony Ericson Xperia-m van. Nem tudom felnyitni a képernyőzárat, mert jelszót kér és semmi mást nem lehet csinálni, csak segélyhívást küldeni... Mi ilyenkor a teendőm?HOgyan tudok újra belépni? nagyon fontos lenne köszönöm :)

2014. szept. 1. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj be a telefon papírjaival egy szervízbe és ott feloldják.
2014. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
újra telepíted :)
2014. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Mai hogyan oldjam fel a talált telefont című kérdés... Azt senki nem hiszi el, hogy azt elfelejted, amit naponta 100 alkalommal tudsz... Ha a tied, akkor szerviz a papirjaival, ha nem, akkor add le, mert 8 nap után bűncselekmény, ha megtartod...
2014. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az első kettőnek köszönöm a válaszokat :) az utolsónak csak ennyit: a telefon az ENYÉM!!! csak az öcsém szórakozott a telómmal próbálta feltörni a képernyőzárat, mert nem engedtem játszani... és még régebben beállítottam egy vészkérdést: mi a kedvenc helye? és amikor már 20szor próbálkozott a telefon ezt írta ki. erre csak én tudtam a választ, csakhogy már nem emlékszem de azért mindent megpróbáltam, de lehet hogy volt benne valami gépelési hiba is :P stb.... szóval ez a helyzet :( de egyébkénz nem nagy gond mert hívni tudnak :)
2014. szept. 14. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!