Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony E. Xperia Neo egy...

A Sony E. Xperia Neo egy 10-es skálán mennyire jó mobil?

Figyelt kérdés
Szeretnék szert tenni egy ilyen készülékre.Nem neo v-re,hanem simára.Némelyik weboldalak azt írják,hogy 5mpx. kamerával rendelkezik,a sony.com-on pedig 8-at írnak,de igazából mind1,mivel nekem teljesen mind1 melyik,mert ahogy olvastam és nézegettem,mindkettő kamera egész szép.Az előlapi kamera is hasznos lehet,egyedül a kapacitív kijelző aggaszt.Akik rendelkeznek ilyen telefonnal,azoknak mennyire kényelmes használni a telefont? Mondjuk egy Xperia Tipo-hoz képest,jelenleg egy ilyen készülékkel rendelkezem,már kb 2 éve.Ezért gondoltam leváltom egy jobb mobilra.A neo-t lehet frissíteni 4.0.4-es androidra? Neo tulajok válasza érdekel első sorban.

2014. szept. 1. 20:34
 1/7 anonim válasza:
6
2014. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4
2014. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Komolyan egy 3,5 éves telefont akarsz venni?
2014. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Saavedro ***** válasza:

Kérdező, a Tiponak is kapacitív kijelzője van...amúgy a Neo jobb nála kamerában és processzora is erősebb, a kijelzője nagyobb.


"Komolyan egy 3,5 éves telefont akarsz venni?"


Csajokból is a legújabb kiadás dukál?

2014. szept. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen! 3,5 éves telefont akarok venni,mivel szerintem egész jó kis telefon.Kedves válaszadó,te neo tulaj vagy? mivel csak olyanok válaszát kértem első sorban.Mellesleg nem állok úgy anyagilag,hogy szaladjak az első boltba,és vegyek magamnak egy Z-t,vagy egy SP-t. 20-25 ezer forintért lehet venni használtan,és ennyiért szerntem bőven megéri,mert nem egy rossz telefon.Tény hogy van tőle jobb is,de nem kell mindig a "túl jó"-t hajszolni,ha már miénk a "jó" :)
2014. szept. 2. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Hallod, 25-ért majd majdnem Sony Xperia M kapható ami 3x erősebb meg jóval újabb, de mindegy :DDD
2014. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én a tipomat+3ezret adok érte,szóval engem ez nem érint.Mellesleg az xperia m oké hogy jobb,de szerintem nagyon ronda :D
2014. szept. 2. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!