Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia E elmegy a hang....

SchossoW kérdése:

Sony Xperia E elmegy a hang. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy Sony Xperia E telefonom na most az lenne a probléma hogy telefonálás közbe egyszer csak elmegy a hang (másik fél nem hall engem nálam minden "tökéletes") Majd mikor kihangosítom és vissza akkor jó hall megint. És ezt ismétli folyamatosan más más időközönként. Nem tudom ki találkozott már ilyen problémával de tudnátok ötleteket mondani mi lehet a gond? Gondolkodtam azon hogy egy jelly bean-t rárakni hát ha azzal megoldódna a gondom. Válaszokat előre is köszönöm.

2014. szept. 1. 22:31
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Nekem is ugyanez a problémám vele. Egyszercsak gondol egyet a telefon és elmegy a hang telefonálás közben, ami nagyon idegesítő tud lenni... Erre én is kíváncsi lennék, hogy miért csinálja! A másik probléma, hogy gyakran lefagy a telefon és nem reagál semmire és ilyenkor csak az akkumulátor kivétele segít. Szeretem ezt a telefont, de már kezdem feladni a reményt. :(

2014. nov. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!