Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Prestigio MultiPhone 5503 DUO...

Prestigio MultiPhone 5503 DUO vélemény?

Figyelt kérdés
Prestigio MultiPhone 5503 DUO-ról vélemény valakinek akinek van esetleg? Tényleg olyan jól bírja az aksija?

2014. szept. 1. 22:44
 1/4 anonim válasza:
Szerintem jól bírja, igen. Viszont ha sokat internetezel vele, minden másnap töltened kell. Más telefonnal nincsen tapasztalatom, ezért nem tudom, hogy ez jónak számít vagy nem. Egyébként én meg vagyok vele elégedve, egyszerű a kezelése, ugyan magyar használati utasítás nincs hozzá, de a neten angolul le lehet tölteni. Igaz, én nem használom ki teljesen, de elégedett vagyok. Egy dolog zavar csak benne, hogy nincs hosszú ű és ú betű a billentyűzetben. A funkciók, amiket használok tökéletesen működnek, hátrány még, hogyha süt a nap, nem lehet olyan jól látni a képernyőt. Az automatikus nézet is egy kicsit sokára vált át (egy nokiánál láttam, hogy ott szinte azonnal átvált). Szerintem ha átlagos igénye van valakinek, annak megfelel a telefon (a kivitele is szép szerintem).
2014. szept. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jujj nagyon köszönöm ezt a tartalmas választ :D Minden másnap? Ugyan már az tökéletes! A mostani (samsung galaxy mini) telómmal örülök ha kibírok vagy 5 órát és kész le is merült... :/ van mikor egy fél napot ki bír és ennyi. Még egyszer köszönöm szépen :D
2014. szept. 1. 23:43
 3/4 anonim válasza:
4055-öm van, ne haragudj! Most néztem meg a biztonság kedvéért. A két 55 összezavart.
2014. szept. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Egy dolog zavar csak benne, hogy nincs hosszú ű és ú betű a billentyűzetben. "


Nehéz lenne letölteni rá billentyűzetet? pl swiftkey?

2014. szept. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!