Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok custom romot...

Miért nem tudok custom romot telepíteni Samsung Galaxy S készülékemre?

Figyelt kérdés

Próbáltam elég sok custom romot telepíteni, de egyikkel se volt hajlandó bootolni.

Felraktam rá a CWM Recovery-t, wipe-oltam mindent ahogy a leírások szóltak. Amikor kiválasztottam a zip fájl CWM Recoveryben, hogy telepítse a rom-ot, 1-2 másodperc múlva a telefon újraindul. Esetenként kijön a Cyanogene mod logója, de utána fekete kép. Érdekes hogy a 2gomb ledje világít ha megnyomom a menü gombot.

Sokszor ezek után a recovery se jön be többet. Download mode természetesen jó, és újra tudom rakni a gyári rommal.



2014. szept. 2. 00:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a Te készülékedre van a ROM??

Kizárólag az jó (olykor az se)!

2014. szept. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, erre valót próbáltam. Többet is kipróbáltam, de egyik se működik.
2014. szept. 2. 10:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor 1-el előrébb!

Biztos, hogy a CWM Recovery ehhez a készülékhez és EHHEZ ROMhoz jó?

2014. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A CWM a gyári rom verziójához van szabva. Odinos telepítős megoldás, CWM-ot telepít és rootol is.
2014. szept. 2. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:

A telefon flash memóriája, mint egy vincseszteren partizionálva de több részre.

Ezekre a részekre kerülnek telepítéskor a különböző részek.

Ha a custom ROM adott része nagyobb méretű, mint a neki partizionált rész "túlfutna" rajta, és onna nkezdve semmi nem fog működni.

Én is akartam telepíteni jóval nagyobb méretű romot, bele is fulladtam.

A régebbi készülékemhez volt olyan támogatottság, hogy át tudtam partizionálni a flasht olyan méretűre, hogy tudta fogadni a romot.

Az újabbnál nem volt rá szükség (kínából vettem, de bő támogatottsága van ennek is, csak hozzá van vagy 30 custom )rom, mert a kínai appok kigyomlálásával bőven maradt helyem arra, hogy egy custom ROMba beletegyem saját alkalmazásaimat egészen addig, amíg a hely engedte.

Így akár gyári visszaállításkor helyből rakja fel ezeket, hiszen a rom része, de érdekes, van amit így nem hajlandó felrakni. Azt akkor kiszedem, rakok helyette valami mást, ami kikerült, az meg simán kerül majd telepítésre.

2014. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy kipróbáltam vagy 10 féle custom romot, de egyikkel se működik. Minden próba után vissza kell tenni a gyári romot odinnal.
2014. szept. 3. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Linkelnél egy eredetit és egy customot?
2014. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Eredeti pl: [link] (sajnos nem lehet konkrétan belinkelni, de magyar, független.

PDA: I9000XWJW5

CSC: I9000OXXJVC

MODEM: I9000XXJW4


Ez pedig amivel legutóbb prbálkoztam custom: [link]

2014. szept. 4. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!